BIUSTONOSZ Felina 205210 Rhapsody

Producent: Felina
  • Rozmiar
  • kolor
Cena: 279,00 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł

BIUSTONOSZ Felina 205210 Rhapsody  posiada:


Felina jest ekspertem w zakresie eleganckiej bielizny dziennej. Od ponad 130 lat jest obecna na rynku międzynarodowym. Dbałość o wysoką jakość wykonania, przy użyciu wyselekcjonowanych materiałów, zapewniają marce stałe grono wiernych klientek.

Cechą charakterystyczną modelu Felina Rhapsody jest piękny, wyrazisty haft, umieszczony w górnej części miseczek oraz na przedniej części ramiączek.

Miękka miska na fiszbinie o kroju trójdzielnym. Poprzeczne cięcie z listwą boczną delikatnie zbiera piersi, z troską o zachowanie możliwie naturalnego kształtu. Ładnie formuje zmęczony biust, ale go nie eksponuje.

Regulowane, elegancko wykończone ramiączka są minimalnie poszerzane wraz z rozmiarem. Miękko wykończone od strony ciała, zapewniają duże wygodę podczas użytkowania. Nie rozciągają się, przez co nawet po wielu praniach, dobrze podtrzymują biust.

Mocna, a zarazem komfortowa tkanina na obwodzie wspiera piersi od dołu, bez uczucia ucisku.

Biustonosz, zarówno w kroju, jak i barwą, łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Nienarzucający się pudrowy róż świetnie się sprawdza zarówno pod ciemną, jak i jasną odzieżą.


 
biustonosz  Felina 205210 Rhapsody – dostępność  24h