BIUSTONOSZ Felina Conturelle 806817 / 004 Direction

Producent: Felina
  • Rozmiar
  • kolor
Cena: 299,00 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł

BIUSTONOSZ Felina 806817 / 004 Direction posiada:


Felina jest ekspertem w zakresie eleganckiej bielizny dziennej. Od ponad 130 lat jest obecna na rynku międzynarodowym. Dbałość o wysoką jakość wykonania, przy użyciu wyselekcjonowanych materiałów, zapewniają marce stałe grono wiernych klientek.

Usztywniany biustonosz Felina, na fiszbinie. Pełne, formowane termicznie miseczki zapewniają podniesienie i nieznacznie zebranie biustu do środka, ale bez efektu powiększania. Usztywniane, dobrze kryjące miseczki oraz szeroki karczek, zapewniają stabilne podtrzymanie dużego, pełnego biustu. Miseczki są ponadto idealnie gładkie, dzięki czemu bielizna nie odznacza się  pod dopasowanym ubraniem.

Regulowane, elegancko wykończone ramiączka są minimalnie poszerzane wraz z rozmiarem. W części przedniej są cienkie, ale podwójne, co dodaje wizualnej lekkości, natomiast w części naramiennej lekko poszerzane, dla zachowania wygody podczas użytkowania.

Mocna, a zarazem komfortowa tkanina na obwodzie wspiera piersi od dołu, bez uczucia ucisku.


Ozdobna lamówka z cielistym podszyciem, która wieńczy górną część miseczki, optycznie obniża dekolt, dzięki czemu sprawia on wrażenie mniej zabudowanego niż jest w rzeczywistości.


 
biustonosz  Felina 806817 / 004 Direction – dostępność  24h