figi z nogawką Pompadour 7316 / 7317 reformy z wełną

Producent: Pompadour
  • rozmiar
  • kolor
Cena: 79,00 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł
Reformy damskie z krótką nogawką, wykonane z wełny merynosa. Wysokie w stanie, z lekko przedłużoną nogawką doskonale chronią przed wyziębieniem pęcherz, nerki, staw krzyżowo-biodrowy.

Merynosy to gatunek owiec zamieszkujących tereny górskie, gdzie panują ekstremalnie trudne warunki klimatyczne. Zimą temperatura spada do minus 20 st. C., a latem sięga nawet plus 40 st. C. Dlatego wełna z merynosów posiada niezwykłe właściwości termoaktywne - chłodzi i szybko odprowadza wilgoć, gdy jest gorąco oraz grzeje i zatrzymuje ciepło w niskich temperaturach.

Dzięki temu, że jej włókna są cienkie i sprężyste, w kontakcie ze skórą nie wpijają się i nie podrażniają. Figi są więc miękkie i bardzo przyjemne w dotyku.


Wyjątkowa struktura włókien sprawia, że figi mają ponadto właściwości bakteriostatyczne (zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów) oraz nie pochłaniają brzydkich zapachów. Włókna wełny doskonale absorbują wilgoć, trzymając ją z dala od skóry, dzięki czemu nawet u osób ze zwiększoną potliwością, figi nawet na spoconym ciele zachowują wysoki poziom grzewczy.

Dzięki zaawansowanej technologii reformy, mimo bardzo wysokiej zawartości wełny, są lekkie i "niegryzące". Dzięki niewielkiej domieszce polamidu i elastanu, wełna nie gniecie się i nie wypycha.

Skład surowcowy: 77% wełny z merynosów, 18% poliamid, 5% elastan.

majtki z nogawką Pompadour 7237 posiadają dostępność 24h