strój kąpielowy jednoczęściowy 22263 Sunflair

Producent: Sunflair
  • rozmiar
  • kolor
Cena: 435,00 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł

Strój kąpielowy Sunflair  22263 posiada :


S
trój kąpielowy Sunflair - tankini, złożony z koszulki oraz fig. Wykonany z wysokogatunkowej Lycry XtraLife. Elegancki,  komfortowy i trwały w użytkowaniu.  

Wbudowany w strój lekko usztywniany biustonosz bez fiszbin ładnie formuje biust. W biustonosz wszyta została specjalna taśma, która stanowi dodatkową podporę biustu.

Oryginalne ramiączka - z przodu oraz w części naramiennej są cienkie, ale za to podwójne. Z kolei w tyle łączą się w jedno, szersze ramiączko. Jest to konstrukcja, która nadaje lekkości, a przy tym zachowuje swoją funkcję stabilnego podtrzymania biustu.

Jedno z ramiączek przechodzi w lamówkę okalającą dekolt, wizulanie przesuniętą aż do przestrzeni między piersiami, przez co delikatnie zaznacza kobiece krągłości i optycznie wysmukla całą sylwetkę.

W górnych partiach stroju umieszczono nieregularny, lekko romantyczny wzór, inspirowany tureckim przepychem. Bogactwo wzorów przywodzące na myśl niezwykłe, tureckie jedwabie, sprzyja poczuciu luksusu i związanej z tym pewności siebie. Dół stroju lekko ściemniany dla efektu optycznego wyszczuplenia bioder.

strój kąpielowy Sunflair 22263 - DOSTĘPNOŚĆ 24h