strój kąpielowy tankini 28089 Sunflair

Producent: Sunflair
  • rozmiar
  • kolor
Cena: 485,00 zł
szt.
BEZPŁATNA
WYMIANA
14 DNI
NA ZWROT
DARMOWA WYSYŁKA
od 150 zł

Strój kąpielowy Sunflair 28089 posiada :


S
trój kąpielowy Sunflair - tankini, złożony z koszulki oraz fig. Wykonany z wysokogatunkowej Lycry XtraLife. Elegancki,  komfortowy i trwały w użytkowaniu.  

Wbudowany w koszulkę lekko usztywniany biustonosz bez fiszbin ładnie formuje biust. W biustonosz wszyta została specjalna taśma, która stanowi dodatkową podporę biustu.

Specjalne podszycie na całym obwodzie wokół biustu (360 stopni) pełni funkcję wspomagającą podtrzymanie piersi.

Oryginalne ramiączka - z przodu oraz w części naramiennej są cienkie, ale za to podwójne. Z kolei w tyle łączą się w jedno, szersze ramiączko. Ramiączka są przy tym regulowane, w tyle z możliwością przepięcia na krzyż lub przewiązania na szyję. Jest to konstrukcja, która nadaje lekkości, a przy tym zachowuje swoją funkcję stabilnego podtrzymania biustu.

Jedno z ramiączek przechodzi w lamówkę okalającą dekolt, wizulanie przesuniętą aż do przestrzeni między piersiami, przez co delikatnie zaznacza kobiece krągłości i optycznie wysmukla całą sylwetkę. 

Możliwość przepięcia lub przewiązania ramiączek jest szczególnie pożądana dla Pań preferujących opalanie się!

Tył cięty poziomo, wysoko zabudowany (paralelnie do linii biustu).

Na koszulce umieszczono nieregularny, lekko romantyczny wzór, inspirowany tureckim przepychem. Bogactwo wzorów przywodzące na myśl niezwykłe, tureckie jedwabie, sprzyja poczuciu luksusu i związanej z tym pewności siebie.

Figi pełne, klasyczne, wyżej wycięte w pachwinach, przez co powodują optyczne wydłużenie nóg. Figi jednolite kolorystycznie.

Koszulka może być noszona nie tylko jako część stroju kąpielowego, ale jako samodzielny top do spodni lub spódniczki, dzięki wbudowanemu biustonoszowi nie wymaga zakładania dodatkowej bielizny.

strój kąpielowy tankini Sunflair 28089 - DOSTĘPNOŚĆ 24h